Witamy na stadnie.pl! Portalu wydarzeń i miejsc z Twojego miasta, tworzonych przez użytkowników i dla użytkowników. STADNIE.pl => stadnie, tj. grupowo, wspólnie, w kolektywie. Na pewno zapamiętasz tę nazwę! Założymy się? :D Testowaliśmy to już na grupie kilkudziesięciu znajomych i Stadnie.pl wbiło się im wszystkim na stałe w pamięć! Przejdź niżej i zobacz jak możliwości daje stadnie.pl, wybraliśmy tylko klika bo stadnie.pl ograniczone jest wyłącznie skalą Twojej wyobraźni! To od Ciebie zależy jakie wydarzenia i miejsca stworzysz. Pokaż nam, że istniejesz i dodaj ciekawe miejsce lub stwórz swoje wydarzenie.

Zadania, które stawia przed sobą Stadnie.pl

Misją stadnie.pl jest kojarzenie osób w grupy. Naszym zdaniem grupowo, stadnie – można więcej. Czy to wejść do zoo/kina na bilet grupowy, czy zrobić zakupy na wspólny paragon i wynegocjować lepszą cenę, czy zyskać świetną zabawę poprzez zgranie wystarczającej liczby osób do gry w siatkówkę, pikę nożną czy koszykówkę. Niejedno z nas ma boisko pod nosem, tylko jakoś towarzystwa brakuje lub każdemu pasuje inna godzina. Dzięki stadnie.pl to już nie będzie problemem.
  • zachęcać wszystkich do spędzania czasu aktywnie
  • ułatwiać znalezienie kompana DO WOLNEJ aktywności
  • prezentować wszystkie wydarzenia Z Twojej najbliższej okolicy
  • promować zajęcia w grupie bo tak jest ciekawiej, milej i taniej
  • udostępniać już istniejącym grupom lepszy sposób komunikacji i organizacji wydarzeń

Jak działa Stadnie.pl

Zobacz jak działa Stadnie.pl a przekonasz się jak wiele możesz zyskać.
Film przedstawia główny cel jaki przyświecał nam tworząc Stadnie.pl

Możliwości Stadnie.pl

Podoba Ci się ten portal i chciałbyś zrobić coś ciekawego, ale sam nie wiesz co? :) Przeglądnij przykładowe możliwości jakie daje stadnie.pl i zinspiruj się do działania!

Facebook a stadnie.pl

Dużo ludzi nas pyta po co Stadnie.pl jak przecież FB wszystko załatwia. No nie do końca! Sami zobaczcie :)
Wyszukanie wydarzeń po kategoriach brak
Wyszukanie wydarzeń po Lokalizacji brak
Widok wydarzeń na mapie brak
Wyfarzenia indywidualne
typu: gra w siatkówkę, wyjście do Zoo
brak
Widoczność wydarzeń głównie fani danej strony / znajomi wszyscy użytkownicy
Super świeży portal dla ludzi aktywnych

od big bang do magicznego pierścienia

Jak powstało stadnie.pl? Powstawało długo i opornie. Jes to najdłuższy i największy projekt jaki zrealizowaliśmy do tej pory. Z perspektywy czasu do wielu problemów podeszlibyśmy inaczej, ale na tym właśnie bazuje zdobywanie wiedzy i wyciągnie wniosków. Efekt już znasz, więc teraz Twoja decyzja co zrobisz z tym portalem. Zapomnisz czy wykorzystasz i zaprosisz znajomych?
pomysł, który narodził się z własnych potrzeb weryfikacja, konsultacje wśród znajomych czy warto brainstorming, zapełnianie pustych kartek grafika, bez tego ani rusz, ale poszło szybko tworzenie silnika, głowa nas boli do dzisiaj ;) testy, ale pewnie coś pomineliśmy, widzisz błąd poinformuj nas Stadnie.pl, a już myśleliśmy że nigdy nie wystartujemy nic! po co było się tyle męczyć? :P skorzystam, jak znajdę coś dla siebie zaproszę znajomych stadnie.pl będzie naszym portalem wydarzeń!

Stadnie.pl – łączy ludzi z pasją!

Chcecie spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach lub znaleźć kompana do waszych aktywności? Nic prostszego, odpowiedź to Stadnie.pl. Na Stadnie.pl w łatwy sposób zamieścicie wydarzenie określając do jakiej aktywności szukacie kompana – czy będzie to sport, rozrywka, kultura, sztuka, zakupy czy podróże. Stadnie.pl umożliwi wam również do szybkiej komunikacji w grupie – tutaj każdy z was może mieć inny adres mailowy i wcale nie musi zakładać konta. Wystarczy stworzyć wydarzenie, przesłać je do znajomych a później ustalić szczegóły z pozostałymi uczestnikami w wątku stworzonym do tego wydarzenia.

Stadnie.pl to bardzo prosty serwis. Naszym celem jest umożliwienie wam zorganizowanie się w grupy w łatwy i szybki sposób. Ma wam również dać możliwość ustalania szczegółów danego wydarzenia dlatego do każdego wydarzenia zakładany jest wątek ułatwiający komunikację. Jeśli chcesz zaplanować sylwestra, urodziny dla koleżanki, zawody w siatkówkę na osiedlowym boisku to wejdź na Stadnie.pl, dodaj wydarzenie i zapraszaj znajomych jak i pozostałe osoby o podobnej pasji. W grupie będzie wam zawsze raźniej a poza tym w grupie często jest taniej J Więc dlaczego się nie umówić wspólnie na zakupy kozaków zimowych w tym samym sklepie i skorzystać ze zniżki? Dlaczego nie skorzystać z biletu grupowego do zoo, kina czy na basen? Wystarczy zebrać wystarczającą ilość osób, spotkać się przy kasie, kupić bilet a później się rozejść? A może spędzić wspólnie czas z nowopoznanymi osobami? W Stadnie.pl ogranicza was wyłącznie wasza wyobraźnia! Zachęcamy do korzystania i zapraszania waszych znajomych, bo Stadnie.pl łączy ludzi z pasją i o podobnych zainteresowaniach.


Copyright 2012 - 2019 Stadnie.pl