Stadnie.pl / Rozrywka / Żnin / Jezioro Żnińskie Duże - plaża wschodnia

    Jezioro Żnińskie Duże - plaża wschodnia
Wilczkowska 14A, 88-400 Żnin, Polska

Brak Danych
Brak Danych
Brak Danych
Poniedziałek - piątek  
Sobota  
Niedziela  

Zdjęcia

Opis Miejsca

Doskonałe miejsce do plażowania, łagodne zejście do wody. W wietrzne dni można spotkać tutaj osoby uprawiające kitesurfing.

Lokalizacja

Już tu byli

Jeszcze nikt nie odwiedził tego miejsca.

Komentarze

Zalogowany jako
Dodaj Komentarz

Brak komentarzy.

Autor:  Przemek Opałka
Utworzone: 06-09-2015 19:02

Wydarzenia w tym miejscu

brak wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

Maj 2019

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031 01 02

      Zaproś znajomych!

      Dowiedz się pierwszy


Stadnie.pl – łączy ludzi z pasją!

Chcecie spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach lub znaleźć kompana do waszych aktywności? Nic prostszego, odpowiedź to Stadnie.pl. Na Stadnie.pl w łatwy sposób zamieścicie wydarzenie określając do jakiej aktywności szukacie kompana – czy będzie to sport, rozrywka, kultura, sztuka, zakupy czy podróże. Stadnie.pl umożliwi wam również do szybkiej komunikacji w grupie – tutaj każdy z was może mieć inny adres mailowy i wcale nie musi zakładać konta. Wystarczy stworzyć wydarzenie, przesłać je do znajomych a później ustalić szczegóły z pozostałymi uczestnikami w wątku stworzonym do tego wydarzenia.

Stadnie.pl to bardzo prosty serwis. Naszym celem jest umożliwienie wam zorganizowanie się w grupy w łatwy i szybki sposób. Ma wam również dać możliwość ustalania szczegółów danego wydarzenia dlatego do każdego wydarzenia zakładany jest wątek ułatwiający komunikację. Jeśli chcesz zaplanować sylwestra, urodziny dla koleżanki, zawody w siatkówkę na osiedlowym boisku to wejdź na Stadnie.pl, dodaj wydarzenie i zapraszaj znajomych jak i pozostałe osoby o podobnej pasji. W grupie będzie wam zawsze raźniej a poza tym w grupie często jest taniej J Więc dlaczego się nie umówić wspólnie na zakupy kozaków zimowych w tym samym sklepie i skorzystać ze zniżki? Dlaczego nie skorzystać z biletu grupowego do zoo, kina czy na basen? Wystarczy zebrać wystarczającą ilość osób, spotkać się przy kasie, kupić bilet a później się rozejść? A może spędzić wspólnie czas z nowopoznanymi osobami? W Stadnie.pl ogranicza was wyłącznie wasza wyobraźnia! Zachęcamy do korzystania i zapraszania waszych znajomych, bo Stadnie.pl łączy ludzi z pasją i o podobnych zainteresowaniach.


Copyright 2012 - 2019 Stadnie.pl