Dodaj wydarzenie

 
Lokalizacja: Boisko w Stawie Komtura, Przedzamcze, 87-100 Toruń, Polska
Wybierz kategorie
 
np. 12:51
Podaj temat wydarzenia. Będzie wyświetlany na wynikach wyszukiwania. Staraj się być na tyle precyzyjny aby inni użytkownicy mogli w szybki sposób domyślić się czego wydarzenie dotyczy. Np. Gra w squasha, Czwartek wieczór - Warszawa, Mokotów.

Wpisz dokładny adres lub kliknij w ikonę 'kuli ziemskiej' i wybierz lokalizację z mapy. Możesz skorzystać już z miejsc zdefiniowanych (dodanych przez moduł Dodaj Miejsce), poprzez kliknięcie w ikonę katalogu i przeszukanie bazy.

 

Określ ile maksymalnie osób może wziąć udział w wydarzeniu. Po zebraniu odpowiedniej ilości osób funkcja dopisywania się do wydarzenia zostanie zamknięta. Reaktywować ją może np. rezygnacja jednego z użytkowników.

Jeśli do Twojego wydarzenia nie dopisze się określona minimalna liczba uczestników, to system automatycznie unieważni takie wydarzenie. Sugerujemy to pole wykorzystywać łącznie z polem 'DATA KOŃCA ZAPOSÓW'.

 

Jeśli do Twojego wydarzenia nie dopisze się określona minimalna liczba uczestników, to system automatycznie unieważni takie wydarzenie. Sugerujemy to pole wykorzystywać łącznie z polem 'DATA KOŃCA ZAPOSÓW'.

Po tym terminie już nikt nie będzie mógł dołączyć do tego wydarzenia. Nie jest to termin samego wydarzenia.
Przykład: jesteś menadżerem klubu squasha. Dodajesz wydarzanie w postaci zaproszenia na kort dla 2 osób. Chcesz wiedzieć na 3 dni przed czy faktycznie ktoś się dopisze i masz trzymać miejsce, czy może zwolnić ten termin dla rezerwacji telefonicznych.

Sugerujemy to pole wykorzystywać łącznie z polem 'MIN LICZBA UCZESTNIKOW'.

Informacja

W stadnie.pl wydarzenia to wspólne wyjścia do kina, teatru na koncert, wycieczkę rowerową czy grę w piłkę, koszykówkę, scrabble.
Wydarzenia to również promocje i oferty, które tworzą użytkownicy.

Poszukujesz partnera do tenisa, ekipy na spływ kajakowy czy 10 osób, aby wejść na bilet grupowy do zoo, muzeum czy kina? Dodaj wydarzenie na stadnie.pl i zróbcie coś wspaniałego razem!

Pola oznaczone * są obowiązkowe, pozostałe informacje będzie można uzupełnić po dodaniu wydarzenia.

Stadnie.pl – łączy ludzi z pasją!

Chcecie spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach lub znaleźć kompana do waszych aktywności? Nic prostszego, odpowiedź to Stadnie.pl. Na Stadnie.pl w łatwy sposób zamieścicie wydarzenie określając do jakiej aktywności szukacie kompana – czy będzie to sport, rozrywka, kultura, sztuka, zakupy czy podróże. Stadnie.pl umożliwi wam również do szybkiej komunikacji w grupie – tutaj każdy z was może mieć inny adres mailowy i wcale nie musi zakładać konta. Wystarczy stworzyć wydarzenie, przesłać je do znajomych a później ustalić szczegóły z pozostałymi uczestnikami w wątku stworzonym do tego wydarzenia.

Stadnie.pl to bardzo prosty serwis. Naszym celem jest umożliwienie wam zorganizowanie się w grupy w łatwy i szybki sposób. Ma wam również dać możliwość ustalania szczegółów danego wydarzenia dlatego do każdego wydarzenia zakładany jest wątek ułatwiający komunikację. Jeśli chcesz zaplanować sylwestra, urodziny dla koleżanki, zawody w siatkówkę na osiedlowym boisku to wejdź na Stadnie.pl, dodaj wydarzenie i zapraszaj znajomych jak i pozostałe osoby o podobnej pasji. W grupie będzie wam zawsze raźniej a poza tym w grupie często jest taniej J Więc dlaczego się nie umówić wspólnie na zakupy kozaków zimowych w tym samym sklepie i skorzystać ze zniżki? Dlaczego nie skorzystać z biletu grupowego do zoo, kina czy na basen? Wystarczy zebrać wystarczającą ilość osób, spotkać się przy kasie, kupić bilet a później się rozejść? A może spędzić wspólnie czas z nowopoznanymi osobami? W Stadnie.pl ogranicza was wyłącznie wasza wyobraźnia! Zachęcamy do korzystania i zapraszania waszych znajomych, bo Stadnie.pl łączy ludzi z pasją i o podobnych zainteresowaniach.


Copyright 2012 - 2019 Stadnie.pl