Dodaj miejsce

 
Wybierz kategorie

Tekst do 50 znaków. Może to być nazwa miejsca jak „sklep Reserved Wrocław Pasaż Grunwaldzki” lub opisowo jak „boisko do piłki nożnej Orlik, Warszawa Bemowo”. Pole obowiązkowe.

 

Wpisz dokładny adres lub kliknij w ikonę 'kuli ziemskiej' i wybierz lokalizację z mapy. Pole obowiązkowe.

 

Pole obowiązkowe. Opisz to miejsce najlepiej jak potrafisz. Jeśli klikniesz przycisk 'więcej', który znajduje się po prawej stronie pod polem z opisem, to będziesz mógł dodać więcej informacji na temat tego miejsca. Tamte pola są opcjonalne.

 

Informacja

W stadnie.pl miejsca to obiekty, sklepy, restauracje, stadiony, boiska, kluby itd.
czyli wszystko to gdzie można się spotkać i zrobić coś ciekawego w grupie.

Miejscem może być równie dobrze wasze przydomowe boisko, plac zabaw czy skatepark w Twojej dzielnicy.
Masz klub squasha, tańca, restaurację, jesteś właścicielem sklepu? Dodaj swoje miejsce na stadnie.pl i twórz w nim wydarzenia, które zachęcą użytkowników stadnie.pl do odwiedzenia Twojego miejsca w grupie.

Ponadto, każdy inny użytkownik będzie mógł wykorzystać to miejsce do stworzenia w nim swojego wydarzenia.

Stadnie.pl – łączy ludzi z pasją!

Chcecie spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach lub znaleźć kompana do waszych aktywności? Nic prostszego, odpowiedź to Stadnie.pl. Na Stadnie.pl w łatwy sposób zamieścicie wydarzenie określając do jakiej aktywności szukacie kompana – czy będzie to sport, rozrywka, kultura, sztuka, zakupy czy podróże. Stadnie.pl umożliwi wam również do szybkiej komunikacji w grupie – tutaj każdy z was może mieć inny adres mailowy i wcale nie musi zakładać konta. Wystarczy stworzyć wydarzenie, przesłać je do znajomych a później ustalić szczegóły z pozostałymi uczestnikami w wątku stworzonym do tego wydarzenia.

Stadnie.pl to bardzo prosty serwis. Naszym celem jest umożliwienie wam zorganizowanie się w grupy w łatwy i szybki sposób. Ma wam również dać możliwość ustalania szczegółów danego wydarzenia dlatego do każdego wydarzenia zakładany jest wątek ułatwiający komunikację. Jeśli chcesz zaplanować sylwestra, urodziny dla koleżanki, zawody w siatkówkę na osiedlowym boisku to wejdź na Stadnie.pl, dodaj wydarzenie i zapraszaj znajomych jak i pozostałe osoby o podobnej pasji. W grupie będzie wam zawsze raźniej a poza tym w grupie często jest taniej J Więc dlaczego się nie umówić wspólnie na zakupy kozaków zimowych w tym samym sklepie i skorzystać ze zniżki? Dlaczego nie skorzystać z biletu grupowego do zoo, kina czy na basen? Wystarczy zebrać wystarczającą ilość osób, spotkać się przy kasie, kupić bilet a później się rozejść? A może spędzić wspólnie czas z nowopoznanymi osobami? W Stadnie.pl ogranicza was wyłącznie wasza wyobraźnia! Zachęcamy do korzystania i zapraszania waszych znajomych, bo Stadnie.pl łączy ludzi z pasją i o podobnych zainteresowaniach.


Copyright 2012 - 2019 Stadnie.pl